Kosár: 0 tétel

Bejelentkezés ügyfeleknek

Regisztráció  |  Jelszó emlékeztető
Karrier

Pneumatika oktatás

Mikor volt legutóbb, hogy valamit nem értett meg a pneumatikával kapcsolatosan?

Iratkozzon fel díjmentes online pneumatika oktatási anyagunkra!

További információk, referenciák »

Aktuális karrierlehetőségek a HAFNER Pneumatikánál

Regionális üzletfejlesztő

Cégünk pneumatikus elemek értékesítésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.
Az ipar területén alkalmazott sűrített levegős technológia egységeinek és alkatrészeinek széles választékát értékesítjük.

Feladatok

  • Rendszeres partnerlátogatás során a potenciális ügyfelek szakmai támogatása, többletvásárlásra történő ösztönzése
  • Új kapcsolatok felkutatása, kiváló partnerkapcsolat kialakítása
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése, az ügyfél problémájára adott optimális megoldással a termékek értékesítése
  • Szoros együttműködés a belső értékesítőkkel a partnerekhez kapcsolódó folyamatokban (árajánlat kidolgozás, megrendelés feldolgozás)
  • Nagyobb, projekt jellegű ajánlatok kidolgozása
  • Heti terv és beszámoló készítés az értékesítési vezető felé
  • Tervezett értékesítési célok elérése

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, kulturált munkakörnyezet
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök és háttér biztosítása (autó, laptop, mobil)
  • Teljesítményarányos, versenyképes jövedelem
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat területi képviselőként/üzletfejlesztőként Magyarország keleti régiójában, ipari/műszaki területen
  • Pneumatikában szerzett tapasztalat, jártasság nagy előny
  • Kiváló problémamegoldó képesség, eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Konzultatív sales
  • Nyitott és kitartó személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • ERP és CRM tapasztalat
  • MS Office eszközök magabiztos használata

Egyéb információ az állásról

  • Munkavégzés helye, képviselt terület: Kelet Magyarország

           karrier@hafner-pneumatika.com

33
SÜTIBEÁLLÍTÁSOK MÓDOSÍTÁSA