Kosár: 0 tétel

Bejelentkezés ügyfeleknek

Regisztráció  |  Jelszó emlékeztető
Álláslehetőség

Referenciák

Nagyon pozitív tapasztalataim vannak a Hafner Pneumatikával kapcsolatban, bármilyen kérdéssel, kéréssel fordulok hozzájuk, mindig gyors és maximális segítséget kapok tőlük! Profi a csapat!

Kuminka Gábor
Karb-Tech Kft.

További referenciák »

Pneumatika oktatás

Mikor volt legutóbb, hogy valamit nem értett meg a pneumatikával kapcsolatosan?

Iratkozzon fel a díjmentes online pneumatika oktatásra!

További információk, referenciák »

Kövessen bennünket a Facebook-on is!

Könnyen értesülhet híreinkről, újdonságainkról, rólunk... Tovább »

Mindig a legjobb minőségre törekszünk. Munkatársaink kiválasztásában sincs ez másként.

Cégünk pneumatikus elemek értékesítésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.
Az ipar területén alkalmazott sűrített levegős technológia egységeinek és alkatrészeinek széles választékát szállítjuk a magyarországi és a nemzetközi partnereink számára.

A HAFNER Pneumatika célja a partnereink működési hatékonyságának növelése az általunk kínált pneumatikus termékek és megoldások alkalmazásával. Ügyfeleink gyors, pontos kiszolgálásával, szakértői támogatásunkkal biztosítjuk a magas vevőelégedettséget.

Meghirdetett pozíciók:

Területi képviselő

Főbb feladatok, munkák:

  • rendszeres partnerlátogatás során a potenciális ügyfelek szakmai támogatása, többletvásárlásra történő ösztönzése

  • új kapcsolatok felkutatása, kiváló partnerkapcsolat kialakítása

  • az ügyfelek igényeinek felmérése, az ügyfél problémájára adott optimális megoldással a termékek értékesítése

  • szoros együttműködés a belső értékesítőkkel a partnerekhez kapcsolódó folyamatokban (árajánlat kidolgozás, megrendelés feldolgozás)

  • heti terv és beszámoló készítés az értékesítési vezető felé

  • tervezett értékesítési célok elérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség vagy tanulmányok

  • bizonyítottan kiváló értékesítői adottságok, minimum 3 éves értékesítési tapasztalat

  • alkalmazott szlovák és magyar nyelvtudás

  • kiváló problémamegoldó képesség, eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód

  • nyitott és kitartó személyiség, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat

  • MS Office eszközök magabiztos használata

  • automatizálásban vagy fluid technikában való jártasság előnyt jelent.

  • angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér, kulturált munkakörnyezet

  • a munkavégzéshez szükséges eszközök és háttér biztosítása (autó, laptop, telefon, képzés)

  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem

  • 13. havi bér

  • cafeteria

  • kihívást jelentő feladatok

  • folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség

  • fiatal, dinamikus, profi csapat

Egyéb infromáció az állásról:

  • Munkavégzés helye, képviselt terület: Észak-Magyarország, Szlovákia

Jelentkezését az ujvary.gergely@hafner-pneumatika.com címre várjuk.

33